Tikro alaus laboratorija ir Apynys: Red Oceania Pale Ale

Tikro alaus laboratorija tęsia sezoninio alaus eksperimentų seriją ir kartu su Apynio bravoru pristato elį su Okeanijos apyniais. Alus gavosi toks, kad netilpo į įprastus IPA, Red ar Ale apibrėžimus, todėl teko sukurti net naują stilių – ROPA, arba Red Oceania Pale Ale. Jame spalvoti ir sodrūs salyklai sudaro subalansuotą, darnų ir troškulį malšinantį derinį su egzotišku, ilgai žaidžiančiu bet neužgodžiančiu apynių kartumu.

Per žiemos sezoną išleisime tris subtiliai skirtingas šio alaus versijas su vis kita apynių kombinacija. Jau šį savaitgalį (nuo 2015-12-18) keliose vietose galėsite ragauti pirmąją versiją, kurią veda spalvingieji NZ RAKAU apyniai, o jiems pritaria NZ Cascade, US Nugget ir Citra.

Red Oceania Pale Ale

Alc. 5.6% IBU 35 EBC 27

Informuojama, kad paragauti šio alaus Kaune galima bus jau šį penktadienį (2015-12-18) 19 val., kur šis alus bus pilstomas vienintelėje vietoje – ką tik atsidariusioje Vingiu Dubingiu aludėję Donelaičio 41/Mickevičiaus 35.

Vilniuje šio alaus netrukus galėsite paragauti baruose King&Mouse, Jamaika, Šuo ir Pub 55, Klaipėdoje – bare Herkus Kantas. Alus kol kas tik pilstomas, kitais metais bus ir buteliuose.

Mauri ora! (liet. “rauk ROPA!”)

Informacijos šaltinis: http://tikrasalus.lt/2015/12/15/okeanijos-apyniu-istorija-ir-naujas-alus-ropa/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *